Co wyróżnia urządzenia tego typu?

Platformy schodowe to urządzenia zajmujące małą przestrzęń. Dzięki temu ich montaż mozliwy jest nawet w stosunkowo wąskich klatkach schodowych. Tor jezdny urządzenia zajmuje na schodach mało miejsca, nie przeszkadzając w ten sposób innym użytkownikom budynku.

 

Wjazd na platformy jest szybki i bezpieczny. Dzięki specjalnym rampom na urządzenie to wjeżdża się z jego boku. Po umiejscowieniu wózka inwalidzkiego na platformie specjalny najazd jest zamykany, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo. W przypadku małej ilości miejsca przed schodami, możliwe jest zamontowanie przed urządzeniem specjalnego podnośnika. Tor jezdny urządzeń tego typu umiejscawiany jest na ścianie nośnej lub w przypadku jej braku na słupkach.

 

V64 to model o prostoliniowym torze jazdy, który świetnie sprawdzi się na schodach jednobiegowym. Urządzenie to jest niezwykle praktyczne oraz bezpieczne.

Vimec V64

Platforma Ascendor cechuje się nowoczesnym wyglądem oraz wysokim stopniem funkcjonalności. Zapewnia osobom ją użytkującym komfort oraz bezpieczeństwo.

Ascendor PLG7

Ta poruszająca się po torze aluminiowa platforma to urządzenie stosunkowo tanie. Jednakże świetnie sprawdzi się w każdych warunkach – zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Niewielkie rozmiary

Bezpieczeństwo

Extrema Logic

Realizujemy zlecenia na terenie całego naszego kraju, niwelując w ten sposób bariery architektonicznie w najdalszych nawet zakątkach Polski. Zaufały nam dziesiątki klientów prywatnych oraz firm. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy jedną z najczęściej wybieranych firm ofeująych urządzenia pomagające osobom niepełnosprawnym.

Pomagamy w całej Polsce

Platforma schodowa to urządzenie, dzięki któremu osoby niepełnosprawne w sposób szybki i komfortowy mogą pokonywać schody. Czytaj więcej na naszej stronie krzesla-schodowe.pl.

Platforma schodowa stanowi urządzenie, które świetnie sprawdzi się zarówno w domu jak i w bloku.

czyli sposób na likwidację barier architektonicznych

Platforma schodowa